Nabídka služeb

Kosmetika

Kosmetické ošetření Natinuel – Interaktivita na více úrovních Základní kosmetické - bioceutické ošetření italskou profesionální kosmetikou Natinuel. Biotechnologie na úrovni Natinuel je schopna zajistit vzájemné a selektivní působení pro všechny strukturální změny na úrovni epidermis, dermis a hypodermis, které jsou základem každého neestetického projevu kůže.

Masáže

Soustava masážních hmatů s léčebným zaměřením na jednotlivé části těla

Fyziologické účinky – odstraňování zrohovatělých vrstev kůže, normalizace napětí kůže. Podporuje se vstřebávání otoků, výpotků a krevních výronů. Zvyšuje se tok mízy(lymfy), zlepšuje se svalová činnost a správnou volbou hmatů je možné dosáhnout snížení nebo zvýšení svalového napětí. Působením všech účinků se snižuje bolestivost a zlepšuje se činnost tkání.

Lávové kameny( MAGIC HOT STONES THERAPY) – k této masáži se využívá lávových kamenů, které skvěle akumulují teplo , zbavují tělo únavy a nabíjí ho energií. Masáž, prováděna lávovými kameny, je pro tělo méně náročná, ale má silnější účinek oproti běžné masáži. Při této terapii se uvolňují některé anionty kovů , přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci.

LPG - Lipo M6 - endermologie

Lipomasáže LPG -Ošetření přístrojem LIPO M6 - tzv. lipomasáž. LPG - patentovaný systém ošetření kožní a podkožní tkáně. Tato špičková technologie pomůže Vaši postavu zpevnit, tvarovat a zeštíhlit bez nutnosti operace.

Podpořte Vaši změnu image pomocí patentovaného ošetření LPG, pravidelného cvičení , úpravou pitného režimu a jídelníčku za příznivou cenu

Infrasauna

Již osvědčený systém v termoterapii,  založený na principu prohřívání lidského těla pomocí přenosu tepla infrazářením.Při této formě saunování se ohřívá nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně a dochází k rychlejšímu prohřátí požadovaných částí těla než při klasickém saunování.

Výhodou je nižší okolní teplota (cca 20 - 55° C) v infrakabině a tím zpřístupění této terapie i lidem, kteří nemohou využívat klasické sauny (po konzultaci s lékařem astmatici, alergici, kardiaci).

Lymfodrenáž ruční

Jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém. Má sedativní, anelgetický a spasmolytický efekt (zmírňuje posit napětí a bolestivosti)

V USA se řáká této masáži "Butterfly kis" , tedy polibek motýlích křídel